Zahájení 65. ročníku

Vážení soutěžící Fyzikální olympiády ze základních a středních škol,
vážení učitelé a organizátoři Fyzikální olympiády,

rádi bychom Vás pozdravili u příležitosti zahájení 65. ročníku Fyzikální olympiády. I ve školním roce 2023/24 budete mít možnost změřit své síly v řešení náročných fyzikálních úloh. Úlohy školního kola všech kategorií jsou již připraveny.

Soutěžící ve středoškolských kategoriích A, B, C a D se přihlašují prostřednictvím Osmo. Prosíme, abyste si v Osmo založili účet, pokud ho již nemáte z loňského roku. Poté se přihlaste do správné kategorie. Věnujte pozornost, abyste správně vybrali svoji školu. Termín odevzdání řešení pro nejvyšší kategorii A je 3. ledna 2024, v kategoriích B, C, D do 27. března 2024.

Přejeme všem účastníkům Fyzikální olympiády hodně úspěchů a to nejen ve fyzice. Všem organizátorům a učitelům pak přeji pevné nervy a snad pohodový školní rok!